Registrace účastníků Hundertgangu 2024

Přehled registrovaných účastníků HundertGangu 2024


Použít číslo z minulých registrací      Vložit úplně nového účastníka      Návrat zpět

#    Číslo    Jméno    Přezdívka    Vozidlo    Lokalita    Posádka   
1 1 Václav Alex 41 Užovka Ledeč nad Sázavou 0
2 2 Ivan Monev Aviatici Oldtimer Praha 2
3 3 Ondřej Pecháček Andrew Kilo Rozseč 2
4 4 Michal Konečný máchal eRko Výrava 2
5 5 Jarda Reitschläger eRko Žatec 3
6 6 Milan Kropáček Litr Slovensko 2
7 7 Martin Král Troll Užovka Nymburk 2
8 8 Michal Kilo Podebrady 2
9 10 Hofmanovi Hofíci Oldtimer Nýřany 4
10 11 Karel Václav Nowotny Neuwig Litr Brno 1
11 13 Šťastná Barbora Baru Kilo Hradec Králové 2
12 14 Zdeněk Vlach Embes Litr Praha 14 2
13 15 Jirka a Klárka Najmanovi Caimani eRko Poděbrady 3
14 18 Matuška Méďa Kilo Nymburk 1
15 22 Zuzana Gracelová Užovka Hlízov 1
16 23 Petr Bezpalec Bezpik Litr Poděbradsko 2
17 24 Jiří Bonzet Litr Liberec 3
18 27 Jiří Petrák Gorg Užovka Poděbrady 4
19 28 Ondřej Kroutil Kronicar Oldtimer Praha 3
20 31 Robert Sachse Ferobert Kilo Ostrava!!! 1
21 33 Lukáš Strnad Kilo Chlumec nad Cidlinou 2
22 63 Miroslav Jandl Miky Kilo Česká Lípa 2
23 68 Petr Veselik Rapido Oldtimer Kostomlaty nad Labem 2
24 69 Vláďa Toman Vláďa Litr Lipec 2
25 77 Martin Březina Březiňáci Užovka Konárovice 4
26 79 Radek Hykeš eLeSo Užovka Praha 4
27 86 Tomáš Matucha Tomik Litr Velký Osek 5
28 87 Jaroslav Kotěra Jarda Užovka Krakovany 4
29 100 Robert Švec Robert Užovka Praha 1
30 105 David Marek DAWE Užovka JICIN 3
31 110 Miroslav Verner Mira2261 eRko Neratovice 2
32 131 Jirka Calimero Oldtimer Ostrava 2
33 135 Jan Schafer Eresák Oldtimer Česky Brod 2
34 136 michal col Oldtimer praha 1
35 155 Ondřej Bareš Barny Oldtimer Velký Osek 1
36 174 Lukáš Matucha Litr Velký Osek 2
37 333 Klára Beranová Agentíček Oldtimer Horoušánky 2
38 535 Martin Jeřábek Martin a Hanka Užovka Mníšek pod Brdy 2
39 666 Tomáš Černý Černoušek Litr Ostrava město Chacharů 1
40 1000 Timo Weist Litr Lauta Německo 1
41 1001 Hans Jürgen Hildebrandt Litr Coswig Německo 2
42 1100 Libor Vykusa Litr Praha 4
43 1966 Roman Helmer Litr Plzeň-sever 2
44 1968 Miroslav Novák CML Litr Petrovice 3
45 1969 Milan Třeška Litr Nýřany 2
46 1970 Tomáš Richter Tománek_a_spol Kilo Pardubice 4
47 1974 Ondřej Mužík Kilo Poděbrady 0
48 1977 Baťha Lukáš Luky Užovka Žatec 3
49 1978 Michal Svoboda Cvok Zipp Oldtimer Brandýs nad Labem 2
50 1980 Josef Radocha J.R. Užovka Kvasiny 3
51 1981 Alexander a Jakub Bugala Užovka Mnichov-Německo 2
52 1982 Ralf Frick Litr Ludwigslust-Německo 2
53 1991 Ladislav Poušek Litr Mladá Boleslav 0
54 2024 Chalupovi Josef a Míla Chalupáci Užovka Rudeč 2
55 7312 Petr Pitr73 Nedefinován Plzeň Jih 3