změna termínu HundertGang 2020 – Halloween

Vzhledem k aktuální situaci s šířením COVID-19 (čti. Toho sajrajtu z Číny) a aktuální prognóze s rozvolňováním sankcí jsme se rozhodli posunout HundertGang přesně o rok. Tedy do termínu 4. – 6. června 2021

Proč neposouváme termín na prázdniny? Je to jednoduché, nebudeme slibovat nesplnitelné.
1. Naše srazy navštěvuje více jak 100 účastníků, a podobné akce nejsou povoleny ani od 8. června 2020
2. Osobně nevěřím, že ten sajrajt zmizí mávnutím kouzelného proutku a dnes vydaný timeplan uvolňovaní nebude za pár dnů vypadat jinak (v tom horším slova smyslu)
3. Neradi bychom odstřihli z HundertGangu naše přátele ze zemí mimo ČR, zvláště pak Německa a nepředpokládáme, že budou o prázdninách otevřené hranice aby na sraz mohli dorazit.
4. Jelikož nebude moci nikdo z našinců na dovolenou do zahraničí, budou kempy v ČR beznadějně obsazené (pokud vůbec budou otevřené pro organizované akce) a obávám se že i kdybychom chtěli, tak se prostě nikam nevlezeme.
Vzhledem k tomu, že vloni byl HundertGang poměrně vážnou záležitostí, je letos na čase pojmout sraz trochu více srandisticky. A jelikož se k prvnímu víkendu v červnu dokonale hodí téma „Halloween“ a nebo třeba „Strašidla“ – to pro ty, kteří nemají rádi americké svátky, zvolili jsm e pro letošek právě tuto taškařici. 🙂
H“alloween“G 2020 proběhne v Krkonoších o víkendu 5. – 7. června 2020. Můžete se opět těšit na spanilou jízdu, noční i denní AOS a spoustu dalších taškařic. Jako hlavní sraziště máme domluvený kemp Liščí Farma ve Vrchlabí, který se nám vloni na GR2019 velmi líbil.
Dalším lákadlem pro letošní rok je návštěva u Reincars v Trutnově, kde si budem moci prohlédnout obě jejich muzea, tedy jak youngtimery tak i vozy do roku 1970 a motocykly.
Zatím to vypadá velmi nadějně i s výstavou našich vozů a volbou elegance na náměstí v Trutnově.
Co nás tedy na letošním Hundertgangu čeká?
  • – noční AOS (v pátek večer)
  • – spanilá jízda (Vrchlabí – Trutnov)
  • – výstava vozů v Trutnově
  • – živé obrazy (srandistické nebo dobové scénky s vašimi vozy – Trutnov)
  • – AOS s návštěvou muzeí Reincars a jízdou zručnosti
  • – večerní program „Kostlivci ve skříni“

nedělní program ještě ladíme, takže k tomu až někdy příště.

Startovné bude tradičně příznivé, jako v minulých letech.

Registrační formulář na letošní HUNDERTGANG najdete na adrese:
tak jej prosím použijte, ať máme nějaký impulz k tomu na srazu dál pracovat (momentálně 3. 3. 2020 je zaregistrováno 6 posádek, z toho 3 od nás z klubu)
Ubytování a stravování na Liščí Farmě prosím rezervujte na telefonu:  +420 733 636 797 nebo e-mailem: recepce@holiday-park-vrchlabi.cz
Ubytovat se lze v chtkách, nebo v pokojích na hotelu. Společná jídla jsou:
Pátek: večeře
Sobota: snídaně, večeře
Neděle: snídaně
Další informace doplníme jak to jen bude možné…